Pristatymo informacija

Elektroninės cigaretės ir jų priedai parduodami tik asmenims sulaukusiems 18 metų!
Kilus įtarimui dėl kliento amžiaus, Mes pasiliekame teisę reikalauti pirkėjo tapatybę patvirtinančio dokumento.

Pristatymo būdai Lietuvoje

Pristatymas į LP Express pašto terminalą

NEMOKAMAS PRISTATYMAS į LP Express terminalą Lietuvoje perkant už daugiau nei 55,00 €. Vieno užsakymo iki 55,00 € pristatymo kaina į LP Express terminalą Lietuvoje yra 2 €

Užsakymą pristatysime į Jūsų pasirinktą LP Express siuntų savitarnos terminalą. Užsakytas prekes galite atsiimti Jums patogiu paros metu – pašto terminalai veikia kasdien, ištisą parą. LP Express pašto terminalų vietų sąrašas Lietuvoje

Norint, kad siųstume LPexpress paštomatais į užsakymo komentarą įrašykite į kuri paštomatą siųsti!

Užsakymus išsiųstus iš mūsų penktadienį visuose LP Express terminaluose galėsite atsiimti jau šeštadienį.

Kai tik Jūsų užsakymas bus pristatytas į pašto terminalą, gausite SMS Jūsų nurodytu mobilaus telefono numeriu ir el. laišką.

Atminkite – Jūsų užsakymas saugomas siuntų savitarnos terminale tik 3 dienas. Po 3 dienų Jūsų užsakymas bus grąžintas mums ir tik po papildomo apmokėjimo šį užsakymą galėsime Jums pristatyti į vietą ar LP Express pašto terminalą.

Atsiimti užsakymą iš LP Express siuntų savitarnos terminalo trunka ne ilgiau kaip 15 sekundžių:
1. Gavę pranešimą į mobilųjį telefoną arba elektroniniu paštu, eikite prie LP Epxress siuntų savitarnos terminalo, nurodyto SMS.
2. Įveskite pranešimu abu gautuosius PIN kodus.
3. Paimkite siuntą iš automatiškai atsidariusio terminalo skyriaus ir uždarykite dureles.


Pristatymas Lietuvos paštu

NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Lietuvos paštą perkant už daugiau 55,00 €. Vieno užsakymo iki 55,00 € pristatymo kaina į pasirinktą pašto skyrių Lietuvoje yra 2€

Užsakymą pristatysime į Lietuvos pašto skyrių pagal Jūsų nurodytą adresą. Kai Jūsų užsakymas bus pristatytas į pašto skyrių, gausite SMS Jūsų nurodytu mobilaus telefono numeriu, bei pranešimą į gaunamosios korespondencijos dėžutę apie užsakymo gavimą pašto skyriuje.

Atminkite – Jūsų užsakymas saugomas pašto skyriuje 15 dienų. Po 15 dienų Jūsų užsakymas bus grąžintas mums ir tik po papildomo apmokėjimo šį užsakymą galėsime Jums pristatyti į vietą ar pašto skyrių.

Nemokamas Užsakymų atsiėmimas Kaune

Užsakymų atsiėmimas Kaune iš rankų yra nemokamas. Užsakymo atsiėmimą pasirinksite, kai įdėsite prekes į krepšelį ir eisite link apmokėjimų.

Užsakymą galite atsiimti po Jūsų užsakymo informacijoje nurodyto termino. Tik gavus el. laišką “Užsakyma galite atsiimti”, galite atvykti pasiimti savo užsakymą. Apmokėti galite tiek grynais atsiimant prekes, tiek pavedimu prieš atsiimant.
Užsakymai yra saugomi 8 kalendorines dienas. Praėjus nurodytam terminui Jūsų užsakymas bus anuliuojamas. 

Užsakymą galite atsiimti Kaune, darbo dienomis, savaitgaliais 9.00-20.00 val., Šilainiuose susiskambinus telefonu , bei susitarus tikslesnę vietą ir laiką.

Taip pat galite pirkti be užsakymo tiesiog susisiekite telefonu  ir susitarkite tikslų laiką bei reikalingas prekes.

 Kontaktai pasiteiravimui: info@cigs.lt arba